“Daha Emniyetli Tesisler ve Güvenilir Prosesler Hedefleyen Seçkin Endüstriyel Kuruluşlara Hizmet Ediyoruz.”

​PULSE Mühendislik 2014 yılında kurulmuştur. Proses güvenliği çözümleri, toz ürün proses ekipmanları tedariki ve servis-bakım olmak üzere 3 ana iş kolunda hizmet vermektedir.

Proses güvenliği çözümleri ve toz ürün proses ekipmanları tedarikinde sektöründe lider Avrupalı iş ortakları ile birlikte hizmet sunar. Yerel mühendislik desteği sayesinde müşteri ihtiyaçları net bir şekilde belirlenir ve yüksek kalite/maliyet dengesini sağlayacak şekilde en uygun ekipman tedariki sağlanmış olur.

​PULSE Mühendislik hem kendi temsilcisi olduğu firmaların Türkiye’deki yetkili servis hizmetini sağlamakta hem de farklı Avrupalı firmaların da servis hizmetlerini vermektedir. Yetkin servis ekibi Ex-proof ekipmanların da servis bakım işlerini yapabilmektedir. Tüm teknisyenlerinin yetkinliği onaylı kuruluşlar tarafından belgelendirilmiştir.

PULSE Mühendislik daha emniyetli tesisler ve güvenilir prosesler oluşturmak için çalışırken, kapsamı sadece ekipman tedariki olarak ele almaz. Tesisi bütünleşik olarak ele alır ve proses danışmanlığı yaklaşımıyla uzun yıllar sorunsuz çalışan, düşük bakım maliyetli ve yüksek verimli çözümler sunar.